Paju tn, Raasiku

Meil on rõõm pakkuda Teile kodusid, mis on ehitatud hinnates kvaliteeti ning kodusoojust. Taas avastatud ning arenevas ja looduskaunis alevikus valmib 5 paariselamut ja 8 ühepereelamut.

Meie Paju tänava projekti valikus on 1-korruselised puidust paarismajad, mis on valgusküllased ja avarad. Majades on panipaik ja garderoob ning suur terrass, kuhu paistab päike kogu päeva. Hoonele on omistatud C klassi energiamärgis.

Soovi korral oleme valmis teid aitama ka maja sisustamisel mööbliga.

Raasiku vald asub Tallinnast kagusuunal. Põhimaanteena läbib valda Jüri-Aruküla-Raasiku-Jägala tee. Valla põhjaserva läbib Tallinn-Tapa raudtee. Haldusüksustest piirneb vald põhjast Jõelähtme, idast Anija, lõunast Kose ja läänest Rae vallaga.
Raasiku on vaikne ja kodune linnalähedane asum, kus on terviklik elukeskkond ja infrastruktuur. Uued elamukrundid paiknevad Raasiku aleviku südames, väljakujunenud keskuse kõrval, Tallinna linna piirist vaid 20 km ehk umbes 20 minuti autosõidu või Ülemiste keskusest umbes 20 minuti rongisõidu kaugusel.
Kõik eluks esmavajalik on Raasikul vaid jalutuskäigu kaugusel – kaasaegsed lasteaia- ja põhikoolihooned, uus kunstmuruväljakuga jalgpallistaadion, Tallinnaga ühendav rongijaam, kauplused, raamatukogu ja perearst.

Vallas on kaks suuremat asustuskeskust: Aruküla ja Raasiku alevikud, kus kokku elab 70% kogu valla elanikest. Uued elamukrundid paiknevad Raasiku aleviku südames, väljakujunenud keskuse kõrval, Tallinna linna piirist vaid 20 km ehk umbes 20 minuti autosõidu kaugusel. Teie uuel kodukohal on Tallinnaga suurepärane transpordiühendus: siit on 5 km Tallinn-Narva maanteeni, koju saab sõita ka rongi, bussi või marsruutbussiga. Rongijaam asub paarisaja meetri kaugusel ja sõit Ülemistele kestab ca 20 minutit.

Majade ehitamisel on kasutatud ainult kvaliteetseid ja sertifitseeritud ehitusmaterjale, mis on väga vastupidavad ja sobilikud just põhjamaisesse kliimasse. Tehtud kõik vajalikud kooskõlastused ning väljastatud kasutusload. Kütteks on õhkvesi ja vesipõrandaküte ning hoonetel on kolmekordse klaasiga pakettaknad. Vastavalt teie eelistustele ehitame teie majale kas sauna või paigaldame mugava vanni. Kinnistutele on välja ehitatud vesi, kanalisatsioon, elekter, tänavavalgustusega teed. Majadel on 2-aastane garantii.

Ideaalne elukoht loodust, turvalisust, rahu ja privaatsust hindavale perele!